Кошик
8311 відгуків
promo_banner
+380 (97) 288-85-65
+380 (66) 090-75-92
+380 (63) 100-37-04
СТРОДО

Дітям про гроші

 

 

Дітям про гроші

Книга Юний інвестор. Як бути фінансово грамотним з дитинства.

З книжки дитина дізнається, для чого потрібні акції та облігації, де знаходиться Уолл-стріт, як купувати і продавати акції, паї інвестиційних фондів, ощадні облігації.

      

Книга Багатий тато, бідний тато для підлітків

Ти — тінейджер і намагаєшся зібрати гроші на щось ТАКО-О-Е? Але, на жаль, тобі не вистачає елементарних основ фінансової грамотності. Так, цьому не вчать у школі... Але не впадай у відчай! Ця книга допоможе тобі добитися своєї мети!

Книга Мані, або Абетка грошей

 В этой книге, понятной даже ребенку,  он указывает нам самый простой и короткий путь к богатству. Читатели очень быстро заметят, что советы и идеи Шефера вполне применимы к реальной жизни, что человек любого возраста может реализовать их и научиться чему-то новому.
 

Книга Начинающий инвестор

В этой книге подробно рассказывается о базовых принципах инвестирования в форме, понятной детям в возрасте от 8 до 14 лет. Из нее вы узнаете о сберегательных счетах, облигациях, акциях, паевых инвестиционных фондах и других инструментах инвестирования.

 

 

Розмовляти з дітьми про гроші — для багатьох батьків це незручна або закрита тема. Мі або боїмося, що виростимо закоренілих матеріалістів, або просто соромимося говорити відверто. Альо фінансова грамотність — це дуже потрібна навичка в житті не тільки дорослої людини, а й підлітка.
 
Книга написана для батьків, які цінують освіту, мріють допомогти своїм дітям взяти хороший фінансовий старт і бажають взяти найактивнішу участь у втіленні їх ідей. Сьогодні фінансова грамотність важлива як ніколи.
 

Героями цих питань надзвичайних книжок є 12-річна дівчинка Кіра та її вірний пес Мані, який уміє говорити. Дотримуючись настанов мудрого собаки, діти разом із Кірою зможуть:

• досягти успіху
• набути впевненості в собі
• закласти основи майбутнього достатку
• подолати всі перешкоди на шляху до мрії
• навчитися розподіляти доходи й планувати витрати

 

Нова книга Бодо Шефера «Кіра й таємниця бублика» відкриває дітям правила життя, які допоможуть їм досягати мети і стати гідними громадянами.

 

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.
 

Як з дитинства навчитись фінансової грамотності і знаті як розпоряджатися грошима з максимальній користю? Як правильно складати бюджет на тиждень і як заощаджувати? Як працюють кредитні картки? Як можна заробляти гроші і витрачати їх ефективно? І як взагалі підготуватись до дорослого, фінансово незалежного життя?

«Мої гроші» – це пізнавальне видання для дітей і підлітків, яке в доступній формі, пояснює як поводитись з грошима, які є віді грошів, де їх найкраще зберігати, як заощаджувати і розподіляти бюджет. Читач завдяки цій книжці може отримати корисні навички на все життя. Видання містить ілюстрації, таблиці, тести і завдання, які полегшують засвоєння найважливішої інформації та порад.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner