
Книга Фемінізм у дикій природі. Автор - Амбіка Камат, Меліна Пакер (Атена)
490 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про книгу: Фемінізм у дикій природі. Як людські упередження формують наші уявлення про поведінку тварин
«Фемінізм у дикій природі» — смілива книжка, що ламає усталені уявлення про науку.
Вона показує: те, що ми звикли називати «об’єктивною» науковою правдою, часто віддзеркалює погляди тих, хто має владу — а не тих, чиї голоси лишаються непочутими.
Спираючись на десятиліття досліджень у феміністичній науці, поведінковій екології та еволюційній біології, авторки відкривають читачеві зовсім інший погляд на світ тварин. Вони демонструють, як наукові теорії про поведінку тварин повторюють і зміцнюють системи влади — патріархат, расизм, колоніалізм, гомо- й трансфобію, ейблізм та капіталізм.
Поєднавши експертизу в поведінковій екології та феміністичних студіях, Амбіка і Меліна створили простір для живого діалогу між науковими підходами та політичними ідеями. Вони пропонують багатовимірний фемінізм, що прагне не просто рівності, а руйнування всіх форм пригноблення — і показують, як це мислення може змінити наше розуміння природи.
Це книжка для тих, хто готовий поставити під сумнів загальноприйняті істини, подивитися на науку з нової перспективи й нарешті побачити те, що роками залишалося поза полем зору.
Формат 140x210 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атена |
| Країна виробник | Україна |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 256 шт. |
| Рік видання | 2026 |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| ISBN | 9786178693442 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| штрихкод | 9786178693442 |
| видавництво | Атена |
- Ціна: 490 ₴