
Брелок Mazda
300 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок з логотипом Mazda
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Китай |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Золотистий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
