
Книга Крізь темряву пливу. Автор - Томаш Єндровський (Лабораторія)
319 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про книгу:
Ніжна і пристрасна історія першого кохання двох молодих людей, які опинилися по різні боки політичного розколу на початку 1980-х років у Польщі на тлі жорстокого занепаду комунізму.
Від сп'яніння першого кохання до тихої меланхолії дорослішання та розлуки, «Крізь темряву пливу» — це потужна суміш романтики, повоєнної політики, інтриг та історії. Спонукає до роздумів та досліджує свободу і кохання у всіх його втіленнях.
Випадкова зустріч Людвіка і Януша біля річки у літньому сільськогосподарському таборі переростає в пристрасний роман. Опинившись у прекрасному природному світі, віддаленому від суспільства та упереджень, Людвік і Януш закохуються. Але в суспільстві, що жорстоко поділене на репресивно комуністичну та католицьку ідеології пристрасть, яку вони поділяють, абсолютно немислима.
Літо кохання завершується. Януш швидко підіймається в партійних лавах і отримує посаду в міністерстві. Людвіка тягне до імпульсивних актів протесту, він не може ігнорувати економічну нерівність навколо.
- Розміри145х215 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лабораторія |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 9786178299965 |
| Рік видання | 2024 |
| Жанр | Роман |
| Кількість сторінок | 192 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Мова видання | Українська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видавництво | Лабораторія |
| Обкладинка | М'яка з клапанами |
| штрихкод | 9786178299965 |
- Ціна: 319 ₴