
Пазли + розмальовка SUPER GIANT. Діти в зоопарку (15 ел.) 42000 (Trefl)
402 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42000
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trefl |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Формат | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 60 мм |
| Довжина паковання | 270 мм |
| Кількість складових елементів | 15 шт |
| Стан | Нове |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина паковання | 400 мм |
| штрихкод | 5900511420005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴
