
Пазли Повітряні кулі над Каппадокією Туреччина (3000 елм.) 33059 (Trefl)
765 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33059
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис:
Пазли на 3000 елементів із зображенням кольорових повітряних куль, що летять над надзвичайно цікавою місцевістю Каппадокія у Туреччині. У складеному вигляді розмір картинки становить 116х85 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trefl |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість складових елементів | 3000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Географія |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Розміри | |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 116 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| штрихкод | 5900511330595 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
