
Книга Азартні ігри з долею. Автор - Брешан Іво (Книги-ХХІ)
175 ₴
- В наявності
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про книгу:
Іво Брешан (1936 – 3.01.2017) – культовий хорватський прозаїк та драматург. Його твори перекладено багатьма мовами світу. В Україні друкується вперше.
«Азартні ігри з долею» не вписуються у канони банального детективу чи трилеру, оскільки за історією про пошук вбивці криється кохання, випробуване сумнівами, болем, війною, часом; міцна чоловіча дружба, психологічний конфлікт бажаного і дійсного та боротьба головного героя у пошуках себе у повоєнному світі, що є особливо актуальним у нинішній історико-політичній ситуації в Україні.
Ця трагічно-проста історія не читається похапцем у транспорті, адже стежачи за розмовами героїв про долю, гру, життя та смерть, спостерігаючи за перебігом подій, Ви захочете повертатись на сторінки книги знову і знову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Книги –ХХІ |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-617-614-141-9 |
| Вид палітурки | Твердий |
| Рік видання | 2017 |
| Жанр | Детектив |
| Кількість сторінок | 176 |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Мова видання | Українська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видавництво | Книги-XXI |
| штрихкод | 9786176141419 |
| Основні | |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
- Ціна: 175 ₴