Кошик
1229 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380972888565
+380660907592
+380631003704

Підліткам

Сама вимоглива, уважна і серйозна аудиторія – молодь. Визначаючи в процесі дорослішання власні пріоритети, інтереси і бажання, хлопці шукають споріднені душі на сторінках творів, насичуючи своє життя пригодами і переживаннями, інколи навіть ототожнюючи себе з головними героями.

Сучасна підліткова література – це більше не дитячі книжки про першої шкільної любові і проблемних взаєминах з батьками. Більшість романів піднімає дорослі проблеми ще зовсім юних людей. І такі книги можуть багато чому навчити не тільки підростаюче покоління, але навіть всезнаючих дорослих.

Що читають підлітки останнє десятиліття? Хлопців старше 14 вже не цікавлять енциклопедії і казки, ближче і зрозуміліше стають фентезі, історико-пригодницькі твори, детективи... і, звичайно, популярні книги сучасних авторів.
1 2 ... 10
Самая требовательная, внимательная и серьезная аудитория – молодежь. Определяя в процессе взросления собственные приоритеты, интересы и желания, ребята ищут родственные души на страницах произведений, насыщая свою жизнь приключениями и переживаниями, порой даже отождествляя себя с главными героями.

Современная подростковая литература – это больше не детские книжки о первой школьной любви и проблемных взаимоотношениях с родителями. Большинство романов подымает взрослые проблемы еще совсем юных людей. И такие книги могут многому научить не только подрастающее поколение, но даже всезнающих взрослых.

Что читают подростки последнее десятилетие? Ребят старше 14 уже не интересуют энциклопедии и сказки, ближе и понятнее становятся фэнтези, историко-приключенческие произведения, детективы… и, конечно, популярные книги современных авторов.