Корзина
263 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+38097-2-888-565
+380972888565
+380972888565
+380660907592
+380982002626
СТРОДО
next previous

Книга Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі. Автори - Стівен Левітт, Стівен Дабнер (Наш формат)

Заканчивается

180 грн.

Перезвоните мне
Книга Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі. Автори - Стівен Левітт, Стівен Дабнер (Наш формат)
Книга Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі. Автори - Стівен Левітт, Стівен Дабнер (Наш формат)
180 грн.
Заканчивается
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380972888565
 • +380660907592
 • +380982002626
Узнать партнерские цены
 • +380 показать номер +380972888565
 • +380660907592
 • +380982002626
Узнать партнерские цены
 • Контакты
  • Телефон:
   +380972888565
   +380660907592
   +380982002626
  • Контактное лицо:
   Сергій Троянчук
  • Адрес:
   вул. Київська, 109, вул. Горького, 2-А, вул. Київська, 59, Коростишів, Житомирская область, Украина
  • Email:
   strodo@ukr.net
 • Условия возврата и обмена
  
  

«Фрікономіка» — найкраща книжка року за версією Economist, New York, Amazon і Barnes & Noble, входить до переліку найпопулярніших видань за версією New York Times Book Review. Перекладено 35 мовами, продано понад 4 мільйони примірників.

ТЕМАТИКА

Економіка, статистика, психологія.

ПРО КНИЖКУ

Що небезпечніше: вогнепальна зброя чи басейн? Що спільного між Ку-клукс-кланом і ріелторами? Що робить батьків ідеальними? Відповіді на ці та інші несподівані запитання дають у своїй книжці «Фрікономіка» американський економіст Стівен Левітт і журналіст Стівен Дабнер. Проте це не просто захопливі й оригінальні пояснення. Це серйозний економічний аналіз із масштабними статистичними даними, які автори збирали протягом багатьох років. «Фрікономіка» дає змогу поглянути на звичні речі під іншим кутом зору, а також зрозуміти, що ми часто плутаємо причину й наслідок і стаємо на ті позиції, які є для нас зручними, а не об’єктивними. ДЛЯ КОГО КНИЖКА Книжка зацікавить якнайширше коло читачів, усіх допитливих людей, які критично мислять, а також тих, кому цікава економіка як наука, що дає відповіді на найрізноманітніші питання.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

«Фрікономіка» — захоплива книжка про економіку, яка дає потужний поштовх до розвитку креативності та вміння бачити приховані сторони звичайних речей.

ПРО АВТОРІВ

Стівен Левітт — професор економіки Чиказького університету, дослідник і публіцист. У 2003 році нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до сорока років за внесок у розвиток економічної думки. У 2006-му увійшов до списку «100 людей, що формують наш світ» за версією журналу Time. Стівен Дабнер — американський журналіст, письменник, публіцист, ведучий Freakonomics Radio. Писав для газети New York Times, журналів Time і New Yorker, викладав англійську мову в Колумбійському університеті.

ІНШІ КНИЖКИ АВТОРІВ

«Думай як фрік», «Наш формат», 2016 рік

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

«Думай як фрік», Стівен Левітт, Стівен Дабнер, «Наш формат», 2016 рік; «Економіка. Інструкція з використання», Ха-Юн Чанґ, «Наш формат», 2016 рік; «Нонсенс: осягнути і перемогти», Джеймі Голмз, «Наш формат», 2016 рік.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ

Ця книжка показує, на що здатна традиційна й старомодна економіка в руках безмежно допитливого й досвідченого практика... Зібраний матеріал не може не цікавити. Завжди постають питання, які є не лише грайливо-інтригувальними, а й водночас стосуються найважливіших проблем, — а потім знаходяться винахідливі й дотепні способи відповісти на ці запитання. Economist Доречні зіставлення, до яких вдаються Левітт і Дабнер, їхнє вміння безперервно «видобувати» повчально-інформативні істини, протиставляючи начебто непов’язані теми, — саме це й робить «Фрікономіку» книжкою, яка читається легко й цікаво. New York Times

Нам здається, що ми добре знаємося на тому, як функціонує довколишній світ, але насправді це не так... У книжці «Фрікономіка» економічну науку та конкретні дані використовують для того, щоб поставити під сумнів наші припущення щодо всього... Прочитавши цю книжку, ви не лише знатимете чимало цікавинок для обговорення з друзями, але й почнете критичніше сприймати багато речей, які подаються як факти. Harvard Business Review

Облиште своє уявлення про порослого мохом професора, який переймається коливаннями відсоткових ставок: Левітт зосереджує свою увагу на нагальних проблемах реального світу... Основою всіх дослідницьких тем, які порушує автор, є переконання, що складні явища можна зрозуміти, якщо віднайти правильну позицію споглядання. Левітту подобається застосовувати цей принцип до нашого повсякденного життя, і завдяки цьому ця книжка стала бестселером. Publishers Weekly

ЦИТАТИ

Про економіку Можна стверджувати, що мораль показує, яким люди хотіли би бачити довколишній світ, тоді як економіка демонструє, яким він є насправді. Це величезний масив інформації про робочі місця й нерухому маєтність, про банківську діяльність та інвестиції. Але інструменти економіки можна з такою самою легкістю застосувати й до тем, які є, чесно кажучи, цікавішими. Про стимули Стимули — це наріжний камінь сучасного життя. Тому здатність розуміти стимули, а часто — і буквально винюхувати їх, є ключовою при розгадуванні майже кожної таємниці й кожної головоломки — від насильницького злочину й шахраювання у спорті до знайомства через інтернет. Про загальноприйняті переконання Узвичаєна істина часто буває хибною. Усупереч пророцтвам, подальшого різкого сплеску злочинності в 1990-х так і не сталося. Лише гроші не гарантують перемоги на виборах, а вісім склянок води на день — яка прикра несподіванка! — жодним чином не покращують вашого здоров’я, бо це так ніколи й не було доведено на практиці. Загальноприйняте переконання часто виявляється нашвидкуруч зліпленою фальшивкою, яку до біса важко, та все ж можливо розпізнати. Про силу цифр Коли знаєте, що вимірювати і як вимірювати, то складний довколишній світ стає менш складним. Якщо навчитеся правильно аналізувати інформацію, то будете в змозі розгадувати таємниці й головоломки, котрі в інакшому разі розгадати було б неможливо. Бо ніщо так добре не позбавляє плутанини й протиріч, як величезна сила цифр.

Характеристики
Основные
Производитель   Видавництво Наш формат
Язык издания Українська
Вид переплета Твердый
Тип поверхности бумаги Матовая
Количество страниц 248.0
Год издания 2017
Состояние Новое
Основные атрибуты
Тип бумаги Офсетная
Иллюстрации Цветные
Обложка Твердый переплет
Дополнительные характеристики
Жанр Повість
 • Цена: 180 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв