
Книга Винайдення влади. Королі, папи і розквіт Заходу. Автор - Брюс Буено де Мескіта (Лабораторія)
479 ₴
- Нет в наличии
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про книгу:
Ідея західної винятковості — уявлення про те, що європейські цивілізації є вільнішими, багатшими і менш жорстокими — є поширеною і потужною політичною концепцією. В одних суспільствах це стало джерелом прагнення до миру і процвітання, а в інших — етнічних чисток і хаосу.
На основі своїх знань у галузі політичного маневрування, укладання угод та теорії ігор професор політології Брюс Буено де Мескіта переносить читача у Середньовіччя і руйнує поширені міфи про те, що західні цивілізації «вільніші, багатші й менш насильницькі» і пояснює, як домовленості між церквою та владою вплинули на перебіг всієї європейської історії й стимулювали економічне зростання цілих регіонів.
Що насправді стоїть за образом західної винятковості? Чому Вормський конкордат 1122 року стимулював економічне зростання, сприяв секуляризації та покращив становище громадян? І чи правда, що країни, які мали динаміку конкуренції між церквою і державою, незмінно досягали більшого успіху, ніж ті, що не мали такої динаміки?
«Винайдення влади» — це революційне історичне дослідження, яке перевертає звичні уявлення про європейську культуру, релігію і расу та представляє нове переконливе бачення світової історії.
- Розміри145х215 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лабораторія |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786178053765 |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 368 шт |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Политология |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Жанр | Нон-фікшн |
| Пользовательские характеристики | |
| издательство | Лабораторія |
| штрихкод | 9786178053765 |
- Цена: 479 ₴