
Пазли 4 в 1 Божевільний день Ліло і Стітча. Lilo&Stitch's crazy day (35,48,54,70 ел.) 34633 (Trefl)
309 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34633
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Божевільний день Ліло і Стітча. Lilo&Stitch's crazy day
Пазли 4 в 1 на 35, 48, 54 та 70 елементів в одній упаковці
Після укладання пазлів ми отримуємо 4 різні картинки, кожна з яких має розмір 20х28 см.
Різна кількість елементів дозволяє складати дані пазли дітям різного віку, яким окрім цього Ви можете запропонувати скласти пазли наввипередки, знайти подібності та відмінності у зображеннях тощо.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511346336 |
- Цена: 309 ₴