
Пазли Книга тіней. Lisa Parker. Magic Collection (1000 ел.) 10899 (Trefl)
360 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10899
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Premium Plus Quality - нова якість складання пазлів від Trefl.
Відкрийте для себе пазли, які характеризуються ідеальною відповідністю елементів, високоякісним картоном і підібраними зображеннями. У комплект входить плакат, який спростить збирання пазлів.
У пазлі «Книга тіней» зображено кота, що сидить на книзі заклинань, оточеного атмосферою загадковості та чарівності.
- Кількість деталей – 1000.
- Розмір готової картини після оформлення – 683 х 480 мм.
Magic Collection - серія загаткових картин Лізи Паркер, які перенесуть вас у магічний світ, повний чарівництва та кішок.
Продукт має сертифікат FSC, виготовлений з повагою до навколишнього середовища та використанням високоякісних матеріалів.
Пазл Premium Plus Quality стане унікальним подарунком для дорослих і дітей від 12 років. Це чудовий спосіб провести час разом, відволіктися від повсякденної метушні та створити щось красиве.
Зберіть цю вражаючу картину та насолоджуйтесь процесом творчості!
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511108996 |
- Цена: 360 ₴