
Пазли П.Д.Морено. Будиночок у горах (6000 елм.) 65006 (Trefl)
839 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65006
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
П.Д.Морено. Будиночок у горах
Пазли на 6000 елементів із зображенням природної гармонії навколишнього світу, змальованої на чудовій картині "Будиночок у горах" творчого тандему американського та італійського художників П.Д.Морено.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 136х96 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 6000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 96 см |
| Ширина | 136 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511650068 |
Информация для заказа
- Цена: 839 ₴
