Брелок з логотипом KIA
Металевий брелок - стильний і красивий аксесуар
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kia |
| Страна производитель | Китай |
| Вид брелка | Автомобильный |
| Длина | 110 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 5 мм |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴

