Опис:
Пазли на 2000 елементів із зображенням типового сільського пейзажу з красивою картини "Сільське життя" відомого сучасного американського художника Чака Пінсона, який створює свої полотна в стилі реалістичного романтизму, де поєднуються природна і духовна краса.
Яскраві та барвисті пазли на 2000 елементів. Розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, усидливість. Розмір готової картинки: 96,1х68,2 см.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Количество составных элементов | 2000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 96 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511271065 |
Информация для заказа
- Цена: 343 ₴
