
Дриль ударний 550 Вт, ключовий патрон 13 мм, GRAPHITE 58G715 (GRAPHITE)
1 950 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Універсальний ударний дриль GRAPHITE (арт. 58G715) потужністю 550 Вт, відмінно впорається з такими матеріалами, як деревина, пластмаса, метал або кераміка. Після включення режиму роботи з ударом, зі свердлінням у таких матеріалах, як бетон або цегла, дриль не матиме жодних проблем. При свердлінні частота обертання дреля досягає 2900 оборотів на хвилину, а при роботі з ударом - частота ударів на хвилину досягає 46400. Електроінструмент з можливістю правого та лівого обертання головки. Ергономічна конструкція, невелика вага інструменту та довгий шнур живлення значно полегшать роботу у важкодоступних місцях. Тривалу роботу у скрутних умовах полегшить функція блокування кнопки включення, що забезпечує безперервну роботу з постійною швидкістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 2900 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 46400 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Ключевой |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 5902062587152 |
- Цена: 1 950 ₴
