
Настільна Led Лампа ETRON Desk Lamp drop 6W 4200K White 1-EDL-403
1 007 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1-EDL-403
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Настільний світлодіодний світильник "TM ETRON" є енергозберігаючим джерелом світла і призначений для акцентованого освітлення робочих поверхонь в житлових, офісних та промислових приміщеннях. Найкраще підходить для акцентованого освітлення інтер'єрів, декоративного підсвічування та додаткового освітлення....
LED-світильник ETRON Desk Lamp Delta 6W 4200K - це сучасна світлодіодна лампа, яка відрізняється компактним розміром, стильним дизайном та м'яким, матовим освітленням. Дозволяє керувати яскравістю, працює на автономному режимі близько 2-х годин. LED-світильник ETRON Desk Lamp delta 6W 4200K – це єдина настільна лампа, яка подбає про ваш зір, тому що її освітлення схвалено ТОВ (Товариством офтальмологів України). Тому, LED-світильник ETRON Desk Lamp delta 6W 4200K стане найкращим помічником вашій дитині в навчанні, незалежно від її віку, а також надасть ідеальну послугу любителям читання, письменникам та офісним працівникам.
Додаткова характеристика
Нова лінія настільних світильників ETRON Desk Lamp delta 6W 4200K створює комфортне освітлення для ока людини під кутом 120°. А це означає, що LED-модуль даного світильника:
Не спотворює бачення;
Не створює мерехтіння, пульсацію;
Максимально природно передає відтінки навколишніх предметів.
Зовні настільна лампа не менш приваблива. Відрізняється легкістю, ергономічним дизайном та стильним корпусом. Має гнучкий шток із гарною фіксацією. На дотик реагує миттєво та точно, без збоїв. Кріпиться на підставці.
Комплектація:
Настільний світильник - 1 шт.
Шнур з блоком живлення для підключення до мережі 220V - 1 шт.
Упаковка - 1 шт.
Керівництво з експлуатації.
Технічний паспорт.Гарантійний талон - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Etron |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| штрихкод | 4821327015890 |
- Цена: 1 007 ₴



