
Лампа світлодіодна ETRON Power Light 1-ELP-077 G4 Glass 4W 3000K 12V
116 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1-ELP-077
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Цоколь: G4
Кут розсіювання: 360°
Еквівалент потужності лампи розжарювання: 35 Вт
Колір світіння: Теплий
Форма колби: Капсула
Тип: Світлодіодні лампи
Кількість ламп в упаковці, шт: 1
Світловий потік: 250 Лм
Напруга живлення: 12 В
Електрична потужність: 4 Вт
Термін служби лампи: 30000 ч
Температура світіння: 3000 К
Колір колби: Білий
Розмір: 43х14 мм
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Etron |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 43 мм |
| Световой поток | 250 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 14 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество в упаковке | 1 |
| Напряжение | 12 В |
| Мощность | 35 Вт |
| Срок службы ламп | 30000 годин |
Информация для заказа
- Цена: 116 ₴
