Опис:
Прекрасний сувенір та доповнення домашнього інтер'єру. Одна з найкрасивіших і витончених ваз цієї колекції порцеляни зроблена в класичній формі 'джинсів'. Вона неодмінно порадує любителів сучасного дизайну. Яскрава образність цієї вази надає інтер'єру свіжі модні ноти. Приємно отримати такий екстравагантний подарунок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Украина |
| Высота вазы | 180 мм |
| Диаметр вазы | 120 мм |
| Применение | Внутри помещения |
| Цвет | Серый |
| Материал | Фарфор |
| Состояние | Новое |
| Форма вазы | Фигурная |
| Ширина вазы | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Настольный |
| Тематика изделия | Одяг |
| Тип | Ваза |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴
