
Пазли Neon Color Line - Солодкий тиждень (1000 елм.) 10580 (Trefl)
252 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10580
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Neon Color Line - Солодкий тиждень
Пазли на 1000 елементів із серії Neon Color Line - це колекція головоломок, яка захоплює кольором та сучасним дизайном! "Солодкий тиждень" - це пазли з зображенням у вигляді колажу різноманітних апетитних солодощів, для виготовлення яких виробник використав спеціальні фарби , щоб отримати інтенсивнй неоновий ефект.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 68х48 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Еда, сладости |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511105803 |
- Цена: 252 ₴
