Опис:
На фермі 2
Пазли складаються з 15 елементів із зображенням барвистих сценок з життя маленької ферми.
Елементи поміщені в декоративну графічну рамку, яка утворює разом із зображенням єдине ціле. Окрім цього, дана рамка допомагає наймолодшим дітям укласти картинку та дозволяє легко переносити її з місця на місце, завдяки чому дитина може самостійно прикрасити свою кімнату.
В даних пазлах, які розвивають у дітей навички лічби, уміння розпізнавати кольори та надають знання про навколишній світ, використані довговічні матеріали та спеціальний світловідбивний папір, що гарантує безпеку складання та веселощів.
Яскраві кольори та простий дизайн ідеально підходять для навичок дитини вказаного віку.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 23 см |
| Ширина | 33 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 4 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511313567 |
- Цена: 92 ₴
