
Пазл Glitter - Блискучі Тролі. Universal Trolls World Tour (100 ел.) 13819 (Trefl)
206 ₴
- Нет в наличии
- Код: 13819
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Glitter - Блискучі Тролі
Пазли з блиском (глітерні) на 100 елементів із зображенням головних персонажів популярного американського комп'ютерно-анімаційного фільму "Тролі-2. Світове турне", який вийшов на світові екрани у червні 2020 року.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
У складеному вигляді розмір картинки становить 48х34 см.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 100 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511148220 |
Информация для заказа
- Цена: 206 ₴
