
Пазли Panorama. Зустріч з друзями. Друзі. Колаж (1000 елм.) 29050 (Trefl)
277 ₴
- Нет в наличии
- Код: 29050
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 97х34 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Пазли - це один із найпопулярніших видів головоломок в світі. У більшості людей асоціюється з дитячою грою, але користь від цих гри просто величезна. Адже за допомогою цієї головоломки, ви тренуєте свою пам'ять, логічне мислення і уяву, що теж важливо.
Пазли Trefl - це яскраві і чіткі кольори, високий рівень поліграфії, великий вибір ілюстрацій, унікальна форма кожної деталі, різноманітність тематик. Пазли виготовляються тільки з картону високої якості.
Гра з пазлами не тільки покращує дрібну моторику рук у дитини, але і допомагає розвинути посидючість, увагу і зорову пам'ять, що дуже спростить подальше навчання в школі і, звичайно, допоможе в подальшому житті. А збирання багатотисячних пазлів може стати захоплюючим загальносімейним заняттям.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 97 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 67 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511290509 |
- Цена: 277 ₴
