Про товар:
Подарункові пакети - це дуже важлива деталь, яка повинна гармонійно доповнити Ваш подарунок. Мало просто купити подарунок - його потрібно гарно оформити!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Материал | Картон |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ISBN | 6901954113713 |
| Год издания | 2020 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| штрихкод | 6901954113713 |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴
