
Пазли Crazy Shapes. Тропічний острів (600 елм.) 11113 (Trefl)
384 ₴
- Нет в наличии
- Код: 11113
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазли Crazy Shapes. Тропічний острів
Crazy Shapes від польського виробника Trefl - це найбожевільніша серія пазлів у світі із цілковитою відсутністю прямих ліній, шаленою нестандартною формою пазлів та закрученими і нетрадиційними краями картини.
Пазли нестандартної форми на 600 елементів із серії Crazy Shapes з зображенням мальовничого тропічного острову.
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 600 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 68 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| штрихкод | 5900511111132 |
- Цена: 384 ₴