
Книга Стратегування в умовах невизначеності. Автор - Володимир Савчук, Дмитро Ковальов (Лабораторія) (тв.)
499 ₴
- Готово к отправке
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про книгу:
Методичний фундамент і покрокове керівництво з розроблення стратегічного плану підприємства згідно з технологіями сучасного стратегічного менеджменту.
«Стратегування в умовах невизначеності» — це третя книга з авторської серії книг з управління бізнесом в умовах невизначеності від професора фінансів і стратегії Міжнародного інституту бізнесу і доктора наук з аналізу ризиків Володимира Савчука, написана спільно з експертом з питань розробки та імплементації стратегії і побудови ефективних бізнес-систем, бізнес-тренером та викладачем Міжнародного Інституту Бізнесу Дмитром Ковальовим.
Це видання є частиною серії книг з управління бізнесом в умовах невизначеності. У ній увагу читача акцентують на практиці стратегування. У першому розділі викладено зміст поняття невизначеності як середовища стратегування. Другий розділ присвячений характеристиці інструментів стратегічного управління, які добре зарекомендували себе в Україні і на Заході.
Розміри 145х215 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лабораторія |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786178367268 |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 206 |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2024 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Деловая литература |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| издательство | Лабораторія |
| штрихкод | 9786178367268 |
- Цена: 499 ₴