
Пазли 3 в 1 Захоплюючий світ динозаврів. The extraordinary world of dinosaur (20,36,50 ел.) 34837 (Trefl)
261 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34837
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Захоплюючий світ динозаврів. The extraordinary world of dinosaur
Пазли 3 в 1 на 20, 36 та 50 елементів в одній упаковці. Після укладання пазлів ми отримуємо 3 різні картинки, кожна з яких має розмір 20х20 см. Різна кількість елементів дозволяє складати дані пазли дітям різного віку, яким окрім цього Ви можете запропонувати скласти пазли наввипередки, знайти подібності та відмінності у зображеннях тощо. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| штрихкод | 5900511348378 |
- Цена: 261 ₴