
Пазли 2 в 1 + Мемо. Герої в дії. Марвел. Heroes in the action. Avengers 93333 (Trefl)
289 ₴
- Нет в наличии
- Код: 93333
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазли 2 в 1 + Мемо. Герої в дії. Марвел - складається з 2 незалежних головоломок і гри на пам'ять.
Після складання пазлів виходять картинки розміром 275 х 205 мм.Різноманітність елементів пазла дозволяє грати як маленьким, так і трохи старшим дітям. Гра на пам'ять дозволяє дітям тренувати пам'ять, тренувати концентрацію та сприйнятливість.
Складання пазла, це цікаве та веселе заняття, особливо в кругу сім’ї або друзів. А для дітей складання пазла допоможе розвинути дрібну моторику рук, образне, логічне мислення та фотографічну пам’ять.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Комплектація: - 2 пазла з 30 і 48 елементів, - 24 картки для гри на пам'ять.
Розміри упаковки: 28х28х6см
Розміри зібраних пазлів: 27,5х20,5см
Вік: 3+
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511933338 |
- Цена: 289 ₴