
Пазли Стародавній храм, Бірма. Ancient Temple, Burma (1000 ел.) 10720 (Trefl)
339 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10720
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Про гру:
Пазл із 1000 елементів.
Після оформлення вийде гарна картина розміром 683х480 мм.
Збирання пазлів розвиває дрібну моторику, мислення, увагу.
Висока якість досягається завдяки використанню щільного картону та спеціального шару, що не відбиває світло.
Виріб виготовлено з використанням якісних, екологічних матеріалів. Спеціальний каландрований папір відбиває світло, що полегшує укладання.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| штрихкод | 5900511107203 |
Информация для заказа
- Цена: 339 ₴