
Пазли Улюблені канікули. Свинка Пеппа. Peppa Pig (60 ел.) 17326 (Trefl)
145 ₴
- Нет в наличии
- Код: 17326
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Яскраві барвисті пазли на 60 деталей.
Пазл — прекрасна головоломка для дітей і дорослих, що допоможе з користю провести час.
Збирання пазлів розвиває дрібну моторику, мислення, увагу.
У складеному вигляді розмір картинки становить 33х22 см.
При виробництві пазлів використовуються безпечні високоякісні натуральні матеріали, сертифіковані міжнародною Лісовою наглядовою Радою FSC
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| штрихкод | 5900511173260 |
- Цена: 145 ₴