
Пазли Спішимо на порятунок. Ready to help. Пожежник Сем (30 ел.) 18297 (Trefl)
138 ₴
- Готово к отправке
- Код: 18297
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Спішимо на порятунок. Ready to help. Пожежник Сем — це пазл із 30 елементів. Після складання пазла буде створена картинка розміром 270х200 мм.
Складання пазлів - це чудова розвага, яка розвиває ручні навички, просторове сприйняття, терпіння та концентрацію. Складання пазла - це чудова нагода весело та з користю провести час.
Виріб виготовлено з високоякісних матеріалів, з використанням спеціального каландрового паперу, який відбиває світло, що полегшує його компонування. Виріб вироблено в Польщі, для виготовлення використовувалися екологічні матеріали.
Пазл призначений для дітей від 3 років.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 30 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| штрихкод | 5900511182972 |
- Цена: 138 ₴