
Пазли Герої міста. City's Heroes. Щенячий патруль (30 ел.) 18298 (Trefl)
138 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18298
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазл від Trefl на 30 елементів.
Складання пазлів - це чудова розвага, яка розвиває ручні навички, просторове сприйняття, терпіння та концентрацію. Складання пазла також може бути чудовою нагодою повеселитися з братами і сестрами чи друзями.
Пазл Герої міста. City's Heroes. Щенячий патруль - чудова можливість для дітей помандрувати у світ улюбленої історії та весело провести час.
Пазли виготовлено з високоякісних матеріалів, з використанням спеціального каландрового паперу, який відбиває світло, що полегшує його компонування. Виріб вироблено в Польщі, для виготовлення використовувалися екологічні матеріали.
Пазл призначений для дітей від 3 років.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 30 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511182989 |
- Цена: 138 ₴