Опис:
Пазл 24 елементи максі, що складається з дуже великих елементів, призначений для всіх любителів пригод бджілки Маї. Після складання пазла вийде велика картина розміром 600х400 мм.
Виріб виготовлено з високоякісних матеріалів, з використанням спеціального каландрового світловідбиваючого паперу, що полегшує укладання. Виріб виготовлено в Польщі, для виготовлення використовувалися екологічні матеріали.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 24 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511142976 |
Информация для заказа
- Цена: 347 ₴
