Новинка

Пазли Maxi Веселий день Лоли та Стітча. Happy day of Lilo & Stitch (24 ел.) 14365 (Trefl)
324 ₴
- Нет в наличии
- Код: 14365
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Веселий день Лоли та Стітча
Happy Day Lilo & Stitch — це дитяча головоломка, яка складається з 24 дуже великих елементів . Вони були розроблені з урахуванням маленьких шанувальників мультфільму Діснея Ліло та Стіч. Після складання пазла буде створена велика картина розміром 600x400 мм.
Виріб виготовлено з високоякісних матеріалів, з використанням спеціального каландрового паперу, який відбиває світло, що полегшує його компонування. Виготовлено в Польщі з використанням екологічних матеріалів.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 24 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511143652 |
Информация для заказа
- Цена: 324 ₴