
Пазли Maxi Пожежний Сем і друзі. Fireman Sam and friends (24 ел.) 14356 (Trefl)
324 ₴
- Готово к отправке
- Код: 14356
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пожежний Сем і друзі
Серія пазлів «24 Максі» створена спеціально для дітей, старших 3-х років. Картинку створюють 24 дуже великі елементи, завдяки чому діти можуть самостійно впоратися з її укладанням. Красива неповторна графіка у стилі популярного анімаційного серіалу "Пригоди Пожежника Сема" подарує неабияку радість шанувальникам хороброго Сема та його команди. Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості. При виробництві пазлів Максі використовуються органічні фарби та картон із світловідбиваючим покриттям, що гарантує радість та безпеку під час забави.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 24 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511143560 |
- Цена: 324 ₴