
Пазли 4 в 1 PAW Patrol, Running Pupies. Щенячий патруль (12,24,20,15 ел.) 34628 (Trefl)
270 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34628
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Після складання головоломки буде створено чотири картинки розміром 285 x 205 мм кожна.
Різноманітна кількість елементів (12, 15, 20, 24) дозволяє весело провести час як маленьким, так і трохи старшим шанувальникам головоломки.
Пазли виготовлені в Польщі, для виготовлення використовувалися екологічні матеріали.
Пазли призначені для дітей від 3 років.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511346282 |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴


