Новинка

Пазли Величний кінь (1000 елм.) 10790 (Trefl)
312 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10790
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Складання пазла, це цікаве та веселе заняття, особливо в кругу сім’ї або друзів. А для дітей складання пазла допоможе розвинути дрібну моторику рук, образне, логічне мислення та фотографічну пам’ять.
Деталі виготовлені зі щільного каландрованого картону, що відбиває світло, пазлы покриті яскравими і цілком безпечними, екологічно чистими фарбами. Елементи не мнуться в руках і дають змогу складати картинку знову та знову.
Бренд: Trefl
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Искусство |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511107906 |
Информация для заказа
- Цена: 312 ₴