
Пазли Африканський колаж (1000 ел.) 10792 (Trefl)
434 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10792
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Про гру:
Пазл Африканський колаж складається з 1000 деталей, і коли вони складаються разом, утворюється зображення розміром 683x480 мм.
Висока якість досягається завдяки використанню щільного картону та спеціального шару, що не відбиває світло.
Збирання пазлів розвиває дрібну моторику, мислення, увагу.
Розмір пазлу: 68 х 48 см.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511107920 |
Информация для заказа
- Цена: 434 ₴
