
Пазли Super Giant Кокомелон. Щасливий день з друзями. Cocomelon Happy Friends Day (15 ел.) 42011 (Trefl)
263 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42011
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Cocomelon. Happy Friends Day — це три ігри в одному продукті!
Пазл з дуже великими частинами ідеально підходить для дітей від 2 років.
Пазл розділений на 15 елементів, а графіка проста, барвиста з великими фігурами, завдяки чому діти вдосконалюють свої ручні навички та зорове сприйняття. На зворотному боці пазла є дві гри - розмальовка і проста гра з елементами розмальовки.
Гра з пазлами Super Giant 15 допомагає розвивати ручні навички, сприйнятливість і креативність з раннього віку.
Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511420111 |
- Цена: 263 ₴
