
Пазли BABY MAXI. Cocomelon. Друзі (10 + 10 ел.) 43008 (Trefl)
263 ₴
- Готово к отправке
- Код: 43008
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Cocomelon - Friends - пазли із серії Trefl Primo - це цілих 4 гри в одному продукті!
Дві великі головоломки з героями Щенячого патруля розділені на 10 великих елементів - чудова розвага для найменших дітей (від 2 років).
На зворотному боці кожного пазла є велика розмальовка з улюбленими героями відомих дітям мультиків.
Гра з пазлами Baby Maxi Puzzles підтримує творчі здібності та ручні навички дитини з раннього віку.
Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 20 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511430080 |
- Цена: 263 ₴

