
Пазли Тиха гавань (500 ел.) 37476 (Trefl)
345 ₴
- Готово к отправке
- Код: 37476
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пазл «Тиха гавань» складається з 500 частин і, зібраний, створить картину художника Анджело Боніто із зображенням будинку біля річки, оточеного квітами. Готовий пазл має розміри 480х340 мм.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 44 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511374766 |
Информация для заказа
- Цена: 345 ₴
