Опис:
Пазл «Гербарій: лікарські трави», що складається з 500 елементів, демонструє ретро-графіку з рослинами прямо зі зношеного гербарію. Після складання пазла буде створена картинка розміром 480х340 мм.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Растения |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 44 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511374780 |
Информация для заказа
- Цена: 254 ₴

