Опис:
Кокомелон. Граймо разом - це пазл, що складається з 30 елементів, призначений для всіх шанувальників казки Кокомелон. Після складання пазла буде створено малюнок розміром 270х200 мм.
Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості. При виробництві пазлів Максі використовуються органічні фарби та картон із світловідбиваючим покриттям, що гарантує радість та безпеку під час забави.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 30 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511182958 |
Информация для заказа
- Цена: 138 ₴

