
Пазли 4 в 1 Щасливий світ Барбі. Happy world of Barbie (54,48,35,70 ел.) 34626 (Trefl)
309 ₴
- Нет в наличии
- Код: 34626
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Щасливий світ Барбі - це дитяча головоломка, що складається з 4 незалежних головоломок, призначених для всіх шанувальників Барбі. Після вирішення головоломки буде створено чотири картинки розміром 285 x 205 мм кожна. Різноманітна кількість елементів (35, 48, 54, 70) дозволяє розважитися як маленьким, так і трохи старшим шанувальникам головоломок.
Пазли були виготовлені в Польщі, для виготовлення використовувалися екологічні матеріали. Пазли призначені для дітей від 4 років.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511346268 |
- Цена: 309 ₴



