Опис:
Пазли Трефл - це чудовий подарунок для дітей та дорослих. Кожна упаковка – це унікальна
колекція елементів, які можна зібрати в дуже гарне зображення. З картинок можна
створювати колекції, прикрашати приміщення.
Кількість елементів 50 шт
Матеріал: дерево
У комплекті 10 унікальних елементів пазла
Нестандартне різання елементів
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 50 шт |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511202045 |
Информация для заказа
- Цена: 502 ₴

