
Пазли Домінік Девісон. Вікторіанський дім (1000 ел.) 10355 (Trefl)
279 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10355
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Домінік Девісон. Вікторіанський дім.
Пазли на 1000 елементів із зображенням красивого будинку, збудованого у "Вікторіанську епоху", який стоїть посеред квітучого саду, з картини відомого сучасного англійського 3D-художника Домініка Девісона. Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Искусство |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511103557 |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴