
Пазл Супер форми Кольоровий Світ. Дісней (160 ел.) 50033 (Trefl)
338 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50033
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Super Shapes - це серія пазлів, до складу яких окрім класичних входять ще й фігурні елементи великих розмірів, які доставляють дитині ще більше радості та задоволення при складанні.
У складеному вигляді розмір картинки становить 60х40 см.
При виробництві пазлів "Супер форми" використовуються безпечні високоякісні натуральні матеріали, сертифіковані міжнародною Лісовою наглядовою Радою FSC
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество составных элементов | 160 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 60 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 265 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511500332 |
- Цена: 338 ₴