Опис:
Кількість елементів: 104 шт
Розмір елемента: 7см
Розмір картинки 40х60 см
Розмір упаковки 27х40х6 см
Країна виробник Польша
Виробник Trefl
Вага 0,6 кг
Рекомендований вік: від 5 років
Яскраві кольори та дружні до дитячих пальчиків форми пазла спонукають дітей до гри, а цікаві ілюстрації привертають неабияку увагу.
Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 104 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 60 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511500196 |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴
