
Пазли Супер форми. Щасливі цуценя (60 ел.) 50036 (Trefl)
280 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50036
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Кількість елементів: 60 шт
Розмір елемента: 9 см
Елементи нестандартної форми
Розмір зібраної картинки 60х40 см
Розмір упаковки 33х23х6 см
Країна виробник Польща
Вага 0,6 кг
Рекомендований вік: 4+
Яскраві кольори та дружні до дитячих пальчиків форми пазла спонукають дітей до гри, а цікаві ілюстрації привертають неабияку увагу.
Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 60 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511500363 |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴