
Пазли Супер форми. Спритний спайдермен (60 ел.) 50012 (Trefl)
280 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50012
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Кількість елементів: 60 шт
Розмір елемента: 9 см
Елементи нестандартної форми
Розмір зібраної картинки 60х40 см
Розмір упаковки 33х23х6 см
Країна виробник Польща
Вага 0,6 кг
Яскраві кольори та дружні до дитячих пальчиків форми пазла спонукають дітей до гри, а цікаві ілюстрації привертають неабияку увагу.
Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 60 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511500127 |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴